Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Obudziłeś się i... Pierwsze to, co zobaczyłeś, to to, że leżysz na nieprzytomnej Twilight. Wyglądało to, jakbyś właśnie ją zgwałcił. Obok leżały Rarcia, Luna, Celka i Papillon. One też tak wyglądały. I wtedy... Obudziłeś się na serio. Leżałeś w swoim łóżku, obok Twi, jest środek nocy, a ty zlany potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestali gadać około północy. Papillon odleciała kilka minut po zakończeniu rozmowy. Teraz Faruk gadał z kimś innym. Po skończeniu jedzenia Twilight pozmywała naczynia, a maluchy zaczęły biegać po domu. Jedynie Lily stanęła obok komórki pod chodami. Jej wzrok mówił: "Podejdź to zabiję".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spokojnie nie chce ci jej zabrać... znasz mnie. Byłaś grzeczna więc ci jej nie zabiorę - powiedziałem. Kurwa, bolało... by własna córka ojca uderzyć? Co się stało z tą słodką córeczką która mnie buziakiem na widok widziała. Może miała Kompleks Edypa? Tak czy siak podchodzę do drzwi.

- Idę do brata... muszę z nim zamienić słowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Faruk, to ja... Allan. Otwórz proszę - powiedziałem nie przerywając pukania. Kurwa to wyklucza o tym że on ją kocha... no chyba że ona dała mu kosza. Tak czy siak nie przerywam póki nie otworzy. Robie to co zawsze działa jeśli nie otworzy przez 4 minuty.

Puk puk - Faruk - Puk puk - Faruk - Puk puk - Faruk - Puk puk - Faruk - Puk puk - Faruk - Puk puk - Faruk - Puk puk - Faruk - Puk puk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...