Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Oj, musisz, musisz. W tym czasie wszyscy zdążyli oberwać od Lily co najmniej raz. W tym Twilight ze cztery, gdy chciała ją uspokoić. Deli właśnie buczała, a na jej kopytku powoli powstawał siniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanowuje sytuacje. Kurwa ona staje się już utrapieniem...

- Dosyć... Przegięłaś Lily. Mówiłem że jej ci nie zabiorę jak jesteś grzeczna, a uderzenie wszystkich z rodziny, z czego matkę cztery razy, nie jest grzeczne - powiedziałem niezadowoleniem. Przesuwam ją telekinezą i sprawdzam co ona tam chowa.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie straciłem do niej zaufanie... jak wróci do domu to ostro będzie miała przegięcie. Wysyłam do niej informacje że jak w tej chwili nie wróci, to może się pożegnać z Xbox One, Xboxem 360 i innymi sprzętami. Jak to nie zadziała to będzie trzeba jej szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę poinformować o tym Twilight... czuje się winny, lecz co miałem robić? Biła wszystkich dookoła nawet za przejście koło komórki więc się mogła znaleźć inną rzecz na kryjówkę tego czegoś... ale po co broniła tak wilgotnych rę... chyba że... nie wiem czemu ale mam wrażenie że to ona ma brakujące jajo, lecz może to być głupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight zarządziła szukanie. Sama pobiegła do bloku kucyków, by popytać, czy ktoś jej nie widział.Tobie zostało pytanie ludzi. Sygnał Lily na moment mignął w laboratorium. Tam, gdzie przetrzymywali jaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło ci się, że z jaja urodził się mutant, który was wszystkich zgwałcił. Nawet dzieciaki. Ludzi też. Obudziłeś się o dwunastej. Twilight nie było, poszła szukać Lily. Bird i Bolt wlepili w ciebie wygłodniałe spojrzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...