Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Przestałem jej szukać po śmierci mego ojca. Wcześniej myślałem, a nawet chciałem ten konflikt załagodzić. Próbowałem przekonać ojca, że może oni nie są tacy źli, może chcą się z nami zaprzyjaźnić. Dopiero później okazało się że dobroć i USA to dwa odmienne słowa. Po śmierci ojca żywię urazę do stanów, zniszczenie ich stał się mym priorytetem. Ludzie to istoty chaosu, może zmieniłem się w kuca, lecz duszę wciąż mam tę samą. Poza tym, Projekt Dzień Jutra, ma zniszczyć wojskowe i rządowe cele, nie cywilne czy cywili. Cywile nie ucierpią bo tamci polegają na wojsku, a skoro go nie ma... to się poddają i Stany będą pod okupacją. Dokładnie to przegadałem z Premierem FPA, Japoni i Chin. Mają atakować tylko żołnierzy, i żeby USA było pod okupacją bez ataku na cywili. Mówiłem ci kiedyś, że mój lud nie jest jak USA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal natychmiast znalazłeś się w opuszczonym mieście. Gdzieś w uliczkach przemykały się małe ludzkie dzieci. Czułeś na sobie spojrzenia osób przepełnione strachem. Całe to miejsce było zasnute mgłą. Gdzieś przed sobą zobaczyłeś Twilight. Klacz pokręciła głową, jakby była zawiedziona, odwróciła się i wkroczyła w mgłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z jednego z opuszczonych domów rzucił w ciebie kamieniem.

 - Patrz, tato, to ten zły kucyk! - usłyszałeś dziecięcy głos. I w jednej chwili wszystko prysło. Obudziłeś się, słysząc cichutkie chlipanie połączone z pobukiwaniem. Dochodziło z szafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do córeczki i ją tule. Następnie cicho i kojąco mówię...

- Spokojnie... już niedługo się to zmieni - jeśli ten projekt się ziści. Pracujemy nad nim od ponad 10 lat (tak, za czasów PLR zaczęty) więc powinien za niedługo się zakończyć.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak... wieża. Brawo - powiedziałem. Jednak czegoś się uczy... lecz powoli to idzie. Gramatyki i tym podobnych jej nie nauczę... gdyż sam mam z nią problem tak między nami. Nigdy przy Twilight nie pisałem, ani nie wspominałem o tym, że mam dysortografie. Każdy ma coś z dys... z 20% ludzkości.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...