Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Twilight chyba również przyszło to do głowy. Więc...

 

[ciach... ale do połowy xP]

 

Istnieliście tylko wy, sypialnia zniknęła. W jednej chwili słyszałeś tylko ciche pojękiwania Twilight, a w drugiej patyk ściągnął cię z powrotem do sypialni, mówiąc, że za wami są trzy osóbki... Konkretniej niebieska, różowa i fioletowa, dokładnie w tej kolejności, od lewej patrząc.

 - Tata, zostaw mamę! - krzyknęła Lily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze się ze strachem na Twi, a potem na dzieciaki i tak na przemian przez parę minut. Co ja mam do kurwy nędzy powiedzieć? Wystarczająco, że podczas zabawy zachowywałem się jak surykatka. Ruszam biodrami, lekki szmer, i już w pionie patrze czy ktoś idzie. Ale trzeba im to jakoś wytłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight lekko się zarumieniła. Może wpierw byście się od siebie odkleili? Wytłumaczyć też fakt, trzeba. Maluchy, a przynajmniej Bolt i Lily żądały wytłumaczenia, bo Deli kompletnie nie zwracała na was uwagi i poszła spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się odklejam od Twilight i patrzę na pozostałą dwójkę dzieciaków. Po chwili staram się im to jakoś wytłumaczyć, tak by nie przegiąć i nie zniszczyć ich mózgów. Tak czy siak nie pobije mojego ojca i matki, kiedy mi to tłumaczyli. Zamiast powiedzieć wprost że się ekchem... to mówi li że przyszły bidne dzieci i ich ciuchy ukradli. Spytałem się czemu mama jest zasapana, to tata odpowiedział, że goniła dzieciaki. A jak się spytałem czemu tata podrapany, to mama odpowiedziała, ze tata bił "bezdomne cycate dzieci". Po chwili się wkurzyłem i wywrzeszczałem "Inni starzy to się po nocach Ru*****, a moi dzieci bezdomne biją". Nie pobijemy tego nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight też nie miała pojęcia, czy im powiedzieć prawdę. Więc wstała i powiedziała maluchom, że dowiedzą się, gdy będą duzi. Koniec tematu. Wkurzona Lily poszła spać, wkurzony Bolt poszedł spać, a Deli została odniesiona przez Twi do własnego kojca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...