Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Robię to co zawsze matka mi robiła. Pojawiam się z ich plecami i mówię swoim głosem.

- Federacja może wesprzeć ofensywę i... was dozbroić - powiedziałem. Tak... zdecydowałem się podzielić technologią z Zebrami i Krajem Papilon... tym krają najbardziej ufam, a oni ufają Federacji. Możemy zawiązać sojusz coś ala NATO... tylko, że po dobrej stronie staniemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To nie był rozkaz... to była propozycja, nie musicie przyjmować broni. Jednak wciąż mamy asa w rękawie przeciw Amerykanom, lecz użyjemy go tylko w ostateczności... nie tak jak USA w Hiroszimie - powiedziałem patrząc dwuznacznie na mamę. Ona wie o jakiej ostatecznym asie mówię. Broni Jądrowej. Mamy bodajże 41 głowic, Wszystkie w silosach bazy Lost Hills i nie mogły ucierpieć podczas ataku tamtego amerykańskiego stwora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem im, że jak skończymy naradę z pozostałymi przywódcami sojuszniczych państw, to go chętnie przesłucham. Teraz trzeba ustalić plan... dobry plan, i proszę teraz serio los by mi nic nie przeszkadzało. Jeśli przeszkodzi... to oznacza, że za nic ma wolność ras i preferuje życie pod okupacją USA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...