Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Dobrze więc, Sevi. Ja, Allan Al-Bashir, chciałbym cię prosić byś pomógł nam w walce z USA. A jeśli nie będziesz miał gdzie wracać, w Federacji znajdzie się dla ciebie miejsce - powiedziałem do niego. Potem idę do zbrojowni i go wyposażam w broń... jeśli się zgodzi pomóc. Staram się też załatwić dla niego pancerz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęła się wojna. Gdy tylko wyszliście z lasu Everfree napadła na was masa amerykanów i gryfów.  Po jakimś czasie już leżeli martwi na ziemi. Ruszyliście dalej. Co jakiś czas napotykaliście na drobne grupy amerykanów i gryfów. Przy drodze do Canterlot spotkaliście armię Papillon, a ajkąś godzinkę drogi później armię zebricańską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdobędziemy Canterlot (znając życie ludzie tam zrobili bazę główną, bo dobrze strategicznie jest ułożona [tylko jedno wejście]), pozostałe bastiony USA się poddadzą, a Gryfy bez amerykanów, nie mają szans z Aliantami. Trzeba będzie ustalić plan ataku, i sprawdzić gdzie trzymają Księżniczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat tam? Przecież tereny były wolne, gdyż jasno przeczytałem że pod okupacją jest TYLKO Equestria. A świat chyba się tak nie nazywa, bo by masa sprzeciwu by wyszła. Więc pewnie tylko jeszcze Teheran jest oblegany. Wpierw trzeba się skupić na Tym kraju, potem atak na Teheran i nareszcie Wolni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ekipa została. Centrum dowiedzenia mieli, ale cholernie dobrze chronione, poinformował cię patyk.. Do tego, gdy podlazłeś do Canterlot (gdzie było wejście do tego więzienia, a centrum dowodzenia jest w środku jego), to zauważyłeś mały fioletowy kształt idący za tobą krok w krok, ale gdy się obracałeś, nikogo nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...