Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Westchnąłem ciężko. Myślałem, że będzie trochę lepszy powód, ale oni jak widać nawet się nie wysilili. Nie mają sumienia... a Deli mogła przez ich żarcik ucierpieć na zdrowiu.

- Ignorujecie mnie, nawet nie wiedząc, że gdyby nie ja i Federacja, nie mielibyście tych konsolek. Choć, poprawnie mówiąc wypuściliśmy na rynek starsze wersje niż obecna konsola jaką mam, to...

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do tych na których życie jej nie zależy.

- A gdyby to was tak nękano? A gdyby to was prawie zabito? A gdyby to wam nie dawano żyć i robili podłe żarty niemal codziennie? Jak widać, nie zasługujecie na Najnowszą Konsole... a szkoda, gdyż są puste miejsca na Testy beta... ale skoro tak to stawiacie, to nie będę was zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zastanówcie się... mnóstwo dobrych gier i... - jeśli to maniacy komputerowi to już pewnie słyszeli. - Całe wsparcie technologi 3D. No nic, ta konsola to dla grzecznych istot, ale skoro tak stawiacie sprawę. Wiecie chyba gdzie mieszka Deli, jeśli przejżycie na oczy i obiecacie jej nie dokuczać, wtedy rozwarze waszą kandydaturę - powiedziałem i wyszedłem. To samo robię z innymi winowajcami w innych salach jeśli też są maniakami. Jeśli nie, to wchodzę do ich sumienia. Po udanym dniu wrócę gdzieś tak około 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...