Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Biorę Wina i nalewam Twi i sobie... po nalaniu, unoszę Kieliszek i patrzę na Twi.

- No... nasze trzecie takie spotkanie. Dzieciaki są u AJ, a my sami... i znając życie Capo próbuje się tu dostać - powiedziałem z uśmiechem wspominając jego dwie wpadki... ciekawe kto by mu dzisiaj towarzyszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie zobaczyłeś, jak się rozpłaszczył na ochronie. Wraz z nim był Ghost, znowu na lince... Jak za pierwszym razem. Twilight również uniosła kieliszek  i uśmiechnęła się do ciebie. Stanowiliście teraz piękny obrazek pod tytułem "Zakochani".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwzajemniam pocałunek... po minucie odrywam usta. Patrze na nią z uśmiechem jak by taki wydatek to nie jest nic dużego... w sumie przy moich zarobkach to na serio nic dużego.

- Owszem... ale dla mojej księżniczki cena nie gra roli. Widziałem że jak kiedyś przechodziliśmy koło tamtego jubilera to wpatrywałaś się w ten naszyjnik długo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ i reszta ekipy biwakowej była u nich w ogródku, obok namiotu. AJ pokazała ci namiot. W środku, w kącie siedziała skulona Delicate. Drżała, a jej oczy patrzyły pusto ze strachem przed siebie.

- Obudziła się z krzykiem i tak siedzi - wyjaśniła. Twi próbowała podnieść małą, ale ta tylko bardziej wcisnęła się w kąt namiotu. Wyglądała na śmiertelnie przerażoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nightmare Moon... - powiedziałem tak do siebie ale znając życie wszyscy też słyszeli. Trzeba będzie przyśpieszyć plan... Jeden z naszych dzieciaków będzie musiał pójść spać i dostać koszmaru. Wtedy ja i Twi z pomocą Lucka wyśledzimy miejsce sygnału i się tam udam by je zniszczyć. Jeśli uda mi się zniszczyć NMM to będzie wreszcie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...