Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Twilight spojrzała na was z uśmiechem. Wtedy zobaczyłeś dzięki Luckowi sen Deli...

Biegła przez piaszczyste pustkowia, a za nią coś goniło. Na moment się obróciła. Za nią skakały zakrwawione głowy rodziny. Głowa Twi biegła na samym przedzie, a twoją zakrywały inne, dlatego wtedy cię nie odrzuciła. Mała potknęła się i wtedy głowy ją dopadły, zaczęły się z niej śmiać, a kilka zaczęło rozrywać jej skórę i ciało.

Wtedy sen się skończył. Twi wzięła Lily i Bolta na kopytka, podziękowała AJ za opiekę nad nimi i ruszyła w stronę teleportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być jakiś sposób... ewentualnie mogę jej dać blokadę snów, ale to będzie też odpychało dobre sny... ale muszę to zrobić, inaczej się nie uspokoi. Jeśli Lucek zezwoli to nakładam na nią ową blokadę. Teraz nie powinna mieć koszmarów... ale sygnał wciąż będzie dochodził... staram się ją teraz uśpić... nie będzie miała koszmarów, ale sygnał wytropię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co ja? :P)

 

 - Odkryłam jaki plan obmyśliła - zaczęła Luna. - Na całą rodzinę nałożyła koszmary, w tym na was dwoje w nocy nakłada zaklęcie, które urzeczywistnia sny. Jest to dla niej o tyle trudne, że się budzicie przed jego zakończeniem. Ale w końcu się uda, a wtedy jedno nieświadome zabije drugie. Dzieci w końcu oszaleją od snów, a któreś z was popełni samobójstwo z powodu śmierci drugiej połówki. Wtedy Nightmare Moon opęta jakąś wysoko postawioną osobę i przejmie kontrolę nad krajem - powiedziała Luna. W tym momencie zasłona Deli pękła i mała zaczęła się wiercić przez sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Do tego potrzebne jest specjalne zaklęcie, ale jest ono zapisane w księżycowych runach. Tylko ja mogę je odczytać. I tylko podczas pełni. Do tego czasu musicie na zmianę się budzić, by wasze sny nie dociągnęły do końca, dzieci podobnie. Więcej nie jestem w stanie zrobić. Wytrzymajcie te dwa dni, śpiąc na zmianę - powiedziała. Delicate została wyrwana z koszmaru, ale i tak się popłakała. Znowu cię przytuliła mocno. Jej serduszko znów zapierdzielało na pełnych obrotach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciszam Deli i przytakuje ... W sumie, spróbuje pobić swój rekord bez snu. Będę pilnował cały czas.

- Ja mogę być na "warcie" cały czas. Uczono mnie jak sobie poradzić ze snem jeśli nie ma się ochoty spać. Spytajcie się kogo kolwiek kogo znam - powiedziałem. A zapomniałem że nikt poza Farukiem, mną i moją rodzinką nie wie, że Papilon to moja prawdziwa matka... jakoś okazji nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Każdy musi kiedyś odpoczywać. Jak mówiłam, wyrywajcie się na zmianę z koszmarów, a wtedy powinno być wszystko w porządku.

W tym momencie Lucek się zgłosił, że wie coś na temat tego zaklęcia, co go NMM używa, ale pewnie nie więcej, niż Luna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...