Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

W skrócie. Gdybyś robił... Echem z Twilight we śnie, a ktoś użyłby na tobie tego zaklęcia, to po przespanej nocy z początku nie czułoby się efektów. Dopiero po jakimś czasie okazałoby się, że Twi jest w ciąży. A co do run... Też umie je przeczytać, ale też tylko w czasie pełni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze... - powiedziałem po czym przenoszę rodzinę do domu. Po chwili spoglądam na Twilight i mówię.

- Typowa nasza rocznica czy randka... ZAWSZE się coś musi zepsuć, choć na początku było cudnie... heh, czemu choć raz nie możemy mieć normalnej rocznicy czy randki? Kto wie. Tak czy siak, idźcie spać, ja was przypilnuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pobiegłeś po Twi, usłyszałeś krzyk Deli. Gdy wróciliście, mała już nie spała. Ledwie was zobaczyła, a już zaczęła płakać. Twi próbowała ją przytulić, ale mała machnęła kopytami na oślep i uciekła. Włosy zasłoniły jej widok, przez co rąbnęła z pełną prędkością w ścianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight nie posłuchała, tylko podbiegła do Deli. Mała płakała. Po jej twarzy, od uderzenia, spływała krew. Jednak to nie powstrzymało jej przed kolejnym biegiem w płaczu na oślep. Znowu uderzyła w ścianę. Tym razem zostawiła na niej niewielki, krwawy ślad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wciąż drżała, a jej serce napierdzielało jak... Jak... Kurczę, brak mi porównania. Po prostu bardzo szybko. Nawet straszliwie szybko. Twilight też ją przytuliła. Po chwili dołączyły się do was te dwa bachurki. Powoli zaczęła się uspokajać, ale na widok własnej krwi, która kapała na twoją sierść, ponownie serce przyspieszyło. Jej psychika chyba jest na krawędzi wytrzymałości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...