Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Co to jest... mogę zobaczyć? - spytałem się spoglądając i wskazując na lalkę... zaciekawiła mnie ta lalka... naprawdę. W bazie muszę się znaleźć do 15 minut... znając gryfy oczywiście. Serio, nie spodziewałem się tam gryfów...

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Córeczko... czy ty wiesz co masz w sobie? - matko boska... były takie pogłoski... ale nie mogę uwierzyć... ona może być Telepatą (Dla nie kumatych, to nie telepata że siłą woli napiszę opowiadanie w jedną sekundę, Telepata jest z Filmu Starship Troopers (Na tamtejszej Federacji, jest wzorowana tutejsza Federacja), a oni mogą przewidzieć przyszłość. W Federacji mamy bodajże z 16 telepatów... ale że moja córka... sprawdzam z pomocą Lucka czy to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jej.... Uszkodzenia jej zdolność jest ograniczona do znaczków, do tego nie zawsze wiadomo, czyj on będzie. Nie wiadomo, czy coś jeszcze by mogła przepowiedzieć. No i jeszcze jedna laleczka została zauważona przez twoje oczy. Leży na szafce nad łóżkiem Deli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam ją... dostałem niedawno potwierdzenie z stacji Lost Hills co do projektu który ma pomóc córce... rzekomo istnieje szansa na wskrzeszenie, ale to wiąże się z kilkoma dniami jak nie tygodniami w słoiku... nie, nie na ogórki... a drugi to w cholere lat na przypominaniu sobie... zakładając że mózg rozwalony oczywiście. Lucjan... to leczenie to dobry pomysł? Powinien jej pomóc, i w tym wypadku też oznaczało by że będzie telepatką z krwi i kości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lalek była stara i miała znaczek przedstawiający białą czapkę kucharską. Bez dziury, jak u Bolta, ale blisko. Kolejna miała ananasa bez liści. Jeszcze inna piłkę do nogi. Jeszcze następna nadgryzione ciastko... Dużo tego się nazbierało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...