Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

 - Jeszcze nigdy nie zdarzył się przypadek kuca widzącego przyszłość... Na pewno ktoś by o tym napisał... Nie wiem, czy nie udać się z tym do Luny czy Celestii - powiedziała. No fakt, zwykle znaczki się powtarzały, nigdy takie same, ale czasami podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze... jeśli będzie to możliwe, to wieczorem się spotkamy w czwórkę i przedyskutujemy to... to spadam - powiedziałem i dałem jeszcze jednego całusa i podszedłem do drzwi...

- Pa pa - powiedziałem i chciałem chwycić za klamkę, jednak odpuściłem i się tepnąłem do generała...

- Jestem - mówię będąc koło niego. SUPRISE MOTHERFUCKER!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewają się kogoś, kto będzie im rozkazywał bez sensu... A twoja drużyna to gryfica, która wcześniej pilnowała na pijaku wejścia, zebra-ogier i jasnoszara klacz pegaza z zielono-żółtą grzywą. Wszyscy już się nudzili, a gryfica narzekała na kaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiem, że spodziewacie się kogoś jak normalny dowódca czyli będzie chciał was wyszlifować do perfekcji... nudnym jak fabryka butów, sposobem. Ale ja mam lepszy... znacznie ciekawszy sposób na trening. Chodźcie za mną, pokaże wam miejsce waszego postoju na czas treningu - powiedziałem. Kiedy tam dojdziemy, to mówię.

- Jestem Allan Al-Bashir... przywódca Nowo uformowanej Armii Cudzoziemskiej. Mam nadzieje, że współpraca nam będzie dobrze się powodziła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to Capo powiedział... n00bów, dostaję. Ale kilka tygodni roboty i zrobi się z nich Marines jak się patrzy.

- Więc teraz chciałbym was poznać... bo drużyna musi się znać i sobie ufać... ale to już pewnie wiecie po przynudzającym apelu... - powiedziałem. Wiem, bo ZAWSZE JEST APEL... Faruk ma obsesje na punkcie Apeli... to jego wielki minus, i praktycznie wszyscy muszą Apel robić jeśli chodzi o np, nowych rekrutów itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dobrze... to w pierw zaczniemy od waszych umiejętności. W Federacji, klasę dobieramy w opatrzeniu o figurę, wzrost, masę, siłę i inne tego typu sprawy. Dla przykładu... - powiedziałem i podszedłem do skrzynki z bronią i wyjąłem PKM... KAŻDY w tym świecie widział możliwości tej broni, i jaką robi rzeź...

- To jest Ciężki Karabin Maszynowy PKP Pieczenieg, Kaliber 7,62 mm. Strzela pociskami karabinowymi 7,62 × 54 mm R, w magazynku mieści się od 100 do 200 naboi, w zależności od modyfikacji magazynka. Ta broń potrafi wystrzelać 650 pocisków... w jedną minutę. Ma zasięg około półtora Kilometra, czyli 1500 metrów - powiedziałem i podszedłem do Gildy.

- By opanować takową broń, potrzeba sporej siły, którą mają gryfy. PKMy mają żołnierze wsparcia, niech cię nazwa nie zmyli, każda jednostka walczy, lecz każda ma osobną funkcje. Żołnierze Wsparcia, są też odpowiedzialni za amunicje i inne tego typu materiały... także rakiety. - powiedziałem po czym podałem jej PKM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczy się... teraz podchodzę znów do pojemnika i wyjmuję L96A1. Karabin snajperski.

- TO jest Karabin Wyborowy L96A1. Popularny i powszechnie używany w Federacji. Siła rażenia: 200, Kaliber: 7,62 x 63 mm, Magazynek: 8 naboi, Szybkostrzelność: 1 nabój/1 post. Snajperzy to robota która wymaga nienaturalnej cierpliwości, opanowania i umiejętności leżenia w płocie podczas deszczu przez minimum 10 godzin. Zebry są mistrzami w takiej dziedzinie i jeśli moje informacje się nie mylą, to NIGDY nie chybiają... co czyni ich dobrymi snajperami - powiedziałem i podszedłem do Visariego i dałem mu snajperkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę i wyjmuję Karabin MSBS wersje z kolbą. Boże błogosław Polaków za tą broń...

- Modułowy System Broni Strzeleckiej, w skrócie MSBS, kalibru 5,56 mm, strzela nabojami 5,56 × 45 mm, magazynek mieści 30 naboi. Szybkostrzelność tej broni to od 70 do 100 pocisków na minutę. Szturmowcy to powszechna jednostka w armii. Walczą i nigdy się nie cofają bo wiedzą, że walczą o dom w którym się urodzili. Są skuteczni w walce, i wbrew pozorom, są szybcy, zwinni i skuteczni. W Armii Cudzoziemskiej, na takie stanowisko przydzielono Pegazy i Kuce Ziemskie - powiedziałem po czym, podszedłem do Cloudi i wręczyłem jej karabin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...