Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc jeśli już 19.30 to mówię do drużyny.

- Jak na pierwszy raz... nie najgorzej. Nikomu się nie stała krzywda. Gilda, będziemy musieli poprawić twój ogień ciągły, mimo iż jesteś gryfem, nie oznacza, że od początu jesteś przyzwyczajona do broni. Kilka tygodni strzelnicy i powinnaś strzelać serią tak dobrze, że będziesz się mogła podpisać na ścianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musiałeś pokroić Bird hotdoga. No i schować ketchup, bo mała z jakiegoś powodu myślała, że to prawdziwa krew. Z tego powodu Lily jadła w swoim pokoju.

 - Jeszcze nie, może wpadną jutro - powiedziała, nakładając Boltowi spaghetti. Mały oczywiście zaczął je pożerać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze... Nie ma co, ale rekruci fajni mi się trafili. Najlepsza była Gryfica Gilda... jedną serią, rozwaliła całą strzelnice - powiedziałem śmiejąc się. Gilda... Twi chyba ją kojarzy, bo mi kiedyś mówiła o gryficy która o dziwo zachowywała się jak ta Gilda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A jak tobie minął dzień? - spytałem się jedząc swoją porcję... żołnierski żołd pewnie nie będzie im wystarczać... zwłaszcza Gildzie... więc jeśli otworzę restauracje to MOŻLIWE, jak się zgodzą oczywiście... że będą mogli pracować. Bo Armia Cudzoziemska, różni się tym od Podstawowej armii tym, że jest aktywna zbrojnie tylko podczas wojen, albo operacji. Więc poza tym, będą musieli jakąś pracę znaleźć. U mnie by mieli pięknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ciekawe... - powiedziałem patrząc na nią z uśmiechem. Już sobie wyobraziłem jak ona pogania te kuce do oddania książek... bezcenny widok...

- Mam nadzieje, że Talent Deli nie okaże się zapowiedzią do nowych problemów... - powiedziałem patrząc na miejsce gdzie niedawno siedziała Deli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deli. Siedziała w sypialni i szyła. Tym razem lalka była inna. Cała czarna, a jej znaczkiem była gwiazda. Po chwili Deli potrząsnęła łebkiem. Gdy zobaczyła lalkę, wzdrygnęła się i rzuciła ją pod ścianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...