Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Coś mi się zdaje że ta lalka to Nightmare Moon... spoglądam na córkę i mówię.

- Nie martw się... następna wyjdzie lepiej - powiedziałem. Skoro wyszła jej ta jędza... choć poniekąd znaczek się nie zgadza... ale co ja tam wiem... bo nie patrzę się na dupę każdego napotkanego kuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deli robiła kolejną lalkę. Jej oczy wgapiły się w materiał bez wyrazu. Materiał też był czarny. Ta lalka, mimo, że jeszcze nie skończona, widać było, że będzie idealną kopią poprzedniej. Deli ze złością rzuciła nią o ścianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle stanąłeś na pustkowiu. Niedaleko stała Nightmare Moon. Obok siedziały maluchy. Klacz po kolei wgryzała im się w szyje, a ty nie mogłeś nic zrobić. Następnie NMM spojrzała w twoją stronę z pyskiem ułożonym w krwawym uśmiechu. Po chwili obudziłeś się o piątej w swoim łóżku. Co dziwne, Delicate leżała pomiędzy tobą, a Twi i tuliła twoje kopyto przez sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoglądam na nią... dziś jest twój wielki dzień... Tak czy siak, sprawdzam która godzina, i jak jest już piąta. Twilight też powinna wstać za dwie godziny, ona też musi być przy tym bo potrzeba mieć podpis obojga rodziców... nie pytajcie się mnie... nie ja robiłem zasady projektu. Więc delikatnie wstaje i idę sobie coś zrobić do jedzenia.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO kurwa leże i się odprężam... czekam aż się obudzi ona albo Twilight. Więc dobra. Poczekam cierpliwie aż się obudzą... tylko co ja będę robić przez ten czas... wiem, w każdym związku musi to być... tak przynajmniej mi Ghost powiedział... więc gapie się na Twilight kiedy śpi... NIE PYTAJCIE MNIE! TO CO MAM TAKIEGO ROBIĆ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Z resztą sama się dowiesz... muszę teraz się wyjaśnić to twojemu rodzeństwu - powiedziałem i ruszyłem do Bolta i Lily i wytłumaczam im że ona idzie naprawić sobie mózg bo ten projekt jest już skończony... ale jak ustalą to z mamusią, to też mogą jechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...