Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Patrze wystraszony na Lily...

- TO my mamy piłę łańcuchową w domu? - spytałem się - Wracając. Ta maszyna w której siedzi Delicate... ta maszyna jest do REKONSTRUKCJI tkanek i innej zawartości. Więc gdyby NMM zdobyła fragment wystarczy choćby cząstka DNA... to Nanity były by zdolne do... - boje się dokończyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cholera... Twilight jest problem. Musimy iść - powiedziałem wstając i idę do szafy gdzie umieściłem swój pancerz i broń... NIE GAPCIE SIĘ NA MNIE! PAMIĄTKA RODZINNA!

- Jeśli się nie mylę, wystarczy, że NMM zdobędzie skrawek swojego DNA. Wtedy w Maszynie gdzie jest Deli będzie mogła sobie odnowić ciało, a wtedy... mamy przesrane - powiedziałem po czym zacząłem się ubierać. Trza pójść po te fragmenty i je rozwalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i polecieliście razem. Zauważyłeś od razu, że lekarz z zamkniętymi oczami wciska klawisze na klawiaturze. Leczenie Deli zaraz zostanie przerwane. Skąd wiesz? Bo na ekranie pojawił się komunikat: "Zakończenie może grozić..." bla bla bla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osunął się na podłogę, śpiąc. Deli w pomieszczeniu przewróciła się na drugi bok. Wiadomo, że lekarz zdążył wyłączyć dobre sny. Lub coś się popsuło, bo Deli miała smutną mordkę i coś mruczała przez sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twilight... sprawdź czy sny są uszkodzone... interfejs jest banalny, nie dziw się dlatego że NMM go zdołała obejść. Nie opęta cię, bo za długo byłaś w pobliżu mnie - powiedziałem po czym pilnuje okolicy by nic się nie stało... mam też oko na Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...