Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Sprawdzam czy wszystko dobrze, czy nie powstrzymano procesu, i inne tego typu rzeczy. Mam nadzieje że wszystko się udało... więc ona się nie bała maszyny, tylko tego że NMM mogła jej coś zrobić podczas leczenia. Nie pomogło mi. Patrzę ile zostało do zakończenia procesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po upewnieniu się, że gaz znikł. Wchodzę do środka i czekam te kilka sekund zanim Deli się wybudzi. Wszystko poszło dobrze... przed wejściem sprawdzam jaki jest ostateczny wynik. I ta maszyna mi też sprawdzi dla pewności czy jest Telepatką... tak, ma taką możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiony... tak... ale też i nie... odwzajemniam uścisk.

- Jak obiecałem, tak obiecałem. Jutro zanim pójdę do pracy to ci przeczytam upragnione bajki - powiedziałem. Biorę ją na kopyta i jeszcze nie idę do domu... wpierw do zbrojowni po hełm z opcją widzenia przez ściany... dla Lily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę za odgłosami by sprawdzić co się dzieje... jeśli to Lily jeszcze gra to... będę z niej dumny... ach... pamiętam ile to ja miałem nieprzerwanych nocy nawalając w Battlefielda i Call of Duty... szkoda tylko że moja rasa etniczna była brana jako terrorystów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...