Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Cały dzień ona tak śpała - powiedziałem patrząc na nią i zdejmując jej słuchawki jeśli je wcześniej nie zdjęła... następnie idę do Lily i sprawdzam jak się sprawuje prezent. Z Deli lub bez... ale pewnie będzie jeszcze chciała.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po zjedzeniu resztki chowam do lodówki. Następnie idę położyć Deli do łóżka by ją ukołysać na dobranoc... coś mi się zdaje, że od dawna ma ceche Infantylnej... czyli woli się jak dziecko zachowywać... ale mnie to nie obchodzi. Kładę ją na łóżku i ją przykrywam kołdrą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całuję ją w czółko na dobranoc przed jej zaśnięciem i mówię "Dobranoc", Lily by mnie za takie coś zabiła i powiedziała coś ala "nie jestem dzieckiem", a Bolt by się na mnie dziwnie spojrzał... po jej zaśnięciu idę na korytarz. Wysyłam SMS do hakerów czy udało im się dostać do maszyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro do 18 się nie uda... macie wysadzić maszynę... dobrze, że mam schemat w głowie, więc odtworzenie jej będzie prościzną... nie w swojej głowie. TO taki ukryty rdzeń. Mi dali schematy maszyny i potem ja dałem je do rdzenia pamięci "Głowa"... pod moim domem. Idę do sypialni i kładę się koło Twilight... następnie zasypiam wtulony w nią.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...