Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Kochanie... PaintBall jest bezpieczny, tam się nic nie stanie puki wszyscy mają Maskę i ochraniacze... ale ty w domu decydujesz o zajęciach pozaszkolnych dla dzieciaków... jestem po niczyjej. Zrobisz co uznasz za stosowne, ale to dobry sposób by Lily się oderwała od Komputera i Konsoli... dobrze wiesz, że ona spędza przy nim większość dnia, nie licząc Szkoły i spania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wpadła Lily.

 - Elo tata, pożyczyłam twoją kartę kredytową, żeby zapłacić za konsolkę przenośną. Mam nadzieję, że się nie gniewasz - powiedziała szybko i wyszła. Twi spojrzała na ciebie "Srsly".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie masz się za co wściekać młoda panno. Po pierwsze... całe dnie siedzisz przed komputerem i konsolą... Ja w twoim wieku... wciąż piłem mleko matki... ale to nie ma znaczenia bo u Ludzi inaczej jest ustawiony rozwój... tak czy siak, twój wiek odpowiada do 12 latki... ja już w twoim wieku pracowałem. Prócz siedzenia, użyłaś służbowej karty w celach prywatnych, za co mogę najprawdopodobniej wylecieć z roboty. Nie dałaś mi innej drogi. Co masz do powiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...