Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Ale duszę dalej masz płci męskiej. I to się liczy - powiedziała. Nagle Chrys podbiegła do was i chwyciła Papillon. W ostatniej chwili. Twoja matka już straciła równowagę. Starała się cały dzień wszystkim pomagać. Sama musi odpocząć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na Chrysalis i kiwnąłem do niej głową...

- Odpocznij mamo... nie będę ci już przeszkadzał... - powiedziałem. Teraz ta najgorsza część... sprawdzam czy mój tata jest gotowy do wybudzenia... będę musiał mu wyjaśnić dlaczego jego żona jest "Owadem" i przede wszystkim, DLACZEGO JEGO SYN W KTÓRYM POKŁADAŁ TAKIE NADZIEJE JEST KLACZĄ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile mniej więcej odzyska to co było po śmierci... z tego co wiem, fragment mózgu z wspomnieniami nie został uszkodzony... sprawdzam na PDA w moich rzeczach które tutaj miałem... Teraz skoro jestem coś Ala NMM... ale bez przesady, to Luce... znaczy Lucy będzie miał więcej odpoczynku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytulam ją...

- Kochanie... dobrze wiesz, że cię kocham... to nie byłem wtedy ja... wiesz, że bym cię nigdy nie skrzywdził - powiedziałem, tuląc ją... Wielu się pyta, czemu Deli traktuje, jak traktuje... NMM wie czemu... ponieważ, nie chce znów jej stracić... o Lily się nie martwię, bo ona prędzej zabije i zabawi się swłokami porywacza... a Bolt... ma nadajnik od Lily... nie pytajcie... sam się niedawno dowiedziałem. Dać córce PDA wojskowe, i już szpieguje wszystkich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...