Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Twi spuściła głowę.

- Raczej niebardzo - powiedziała. Nagle NMM zaczęła siè drzeć.

- TWILIGHT JEST W CIĄŻY! TWILIGHT JEST W CIĄŻY! - nie wiadomo, czy się nabija, czy nie. Ważne, że aż Deli podskoczyła i schowała się pod pogięte skrzydło Twi. Klacz się skrzywiła, ale nakryła małą. Uznała jej zachowanie za normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie zresetowała. Dalej wrzeszczała. Na serio, gdyby miała własne płuca, to by jej pękły. Twi uśmiechnęła się i pokiwała głową. Lucy próbowała uspokoić NMM, ale ta nikogo nie słuchała, tylko darła mordę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przyciszam głośnik od słyszenia więźnia... a co do Twilight...

- Jak będziesz, chciała to mogę cię zaprowadzić do lekarza w Federacji... wierz mi, ja mu najbardziej ufam i nigdy mnie nie zawiódł... prowadzi też ten projekt który pomógł Deli, więc można mu zaufać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Lucy czy byłabyś taka dobra i sprawdziła? Mam nadzieje że nie bo... coś podejrzewam, że Twi ma coś takiego jak Wzmożoną płodność... bo to raczej nie codzienne by ktoś miał za pierwszym razem aż trzy źrebaki... rzekomo maks dwa... więc jeśli tamci jednak ją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucy powiedziała, że nie wykryła w jej ciele nic obcego. Ale Nightmare Moon dalej się drze. Może Lucy nie wykryła, ale jest, bo po tylu razach to już raczej niezbyt normalne, by się nie stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...