Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc ja kładę... jeśli wciąż nie może... na kanapie, a następnie całuje ją mówiąc.

- Przyszykuje wszystko na nasz czas wspólny - powiedziałem po czym idę wszystko szykować... mam nadzieje, że naprawili ten Krater który widać z Wieży Eifla... tak, chce ją zabrać do Miasta Ości... tfu Miłości... Paryża... mam nadzieje, że krater usunięty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krater... Jest, ale jakby co, możecie zrobić kolację na szczycie tej połowy wieży Eiffela (czy jak to się pisze), co została. Twi uśmiechnęła się do ciebie. Nightmare Moon DOPIERO TERAZ przestała się wydzierać.

 - A co ze strażnikami, darujesz im? - zapytała NMM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... nie daruje... jak czytałaś, to wiesz co się robi u Arabów za zgwałcenie... parówka na kamień, a kamień na parówkę, ból okropny... albo kluczem francuskim... dostali by coś takiego gdyby kurwa ZOSTALI ZŁAPANI NA TERYTORIUM FEDERACJI!! Tak, to kurwa niestety czekać na sąd Celesti... kurwa, na cholere mam ten klucz... do naprawy go nie użyje... na Capo też już nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnicy są w więzieniu. Wzięli wyszkolili nowych. Tamtych można odwiedzać, opluwać i przeklinać. Ale nie pisze w regulaminie nic o karaniu kluczem francuskim. Co nie znaczy, że jest zabroniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec teleportuje się tam... do cienia by wyjść tak kozacko jak Luna... Dobra, ciekawe jak na mnie zareagują... wciąż jednak posturą i rysami podobny jestem do mojej starej wersji... została zmieniona tylko grzywa na przenikalną grzywę Ala Luna i kolor sierści NMM... BTW, dzięki... o dziwo budzę większy Respekt w Federacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją... trzech...? Heh... Jak myślisz... co zrobimy im Lucy?

- A więc wasza trójka brała moją, żonę... cycycy... nie ładnie - powiedziałem... - W Federacji mielibyście niezłe cierpienia z powodu waszej kastracji... CAŁEGO... ale skoro jesteśmy w Equestrii... to zastosujemy inny rodzaj kary... - powiedziałem i się jeszcze raz upewniam, że nie ma kamer... i wtedy robię to...

"Nightmare Moon... zrobię równie straszne co Kastracja dla ogiera" powiedziałem po czym zmieniam przy pomocy Lucy i NMM... może pomóc jak chce... wtedy dostaje dodatkowego powera, a ona wie, że dla ogiera stanie się klaczą to najgorsza tortura... wiem z własnego doświadczenia... więc jak mówiłem... przy pomocy Lucy i NMM, zmieniam tą trójkę w... klacze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Moon odmówiła współpracy. Uznała, że lepsze by z nich były babeczki niż klacze. Za mało mocy na przemianę. Tymczasem ogiery zrozumiały, że to do nich.

- Niezła dupa z niej* - powiedział najwyższy. Reszta zarechotała. Obok ciebie stanęła Lucy. Jej też się nie wystraszyli.

*chodzi o Twi

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoglądam na Lucy...

- Co z nimi zrobimy? Klucz na miejscu, czy niesiemy ich do Federacji... by tam zobaczyli co to ból? - powiedziałem. Porada Lucy... i od NMM wielce na miejscu... zgaduje, że NMM będzie chciała ich do Federacji skoro ból, bo pewnie już widziała jakie Federacja ma narzędzia tortur... a Celestia o nich nie wie... No co? Na amerykanów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...