Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Dookoła cisza i spokój. Twi obok nie ma. Minęło już parę miesięcy od przyjęcia, więc zabrali ją do szpitala na wszelki wypadek.

 - No nareszcie, ile można spać! - wrzasnęła NMM. - Raz, raz, raz, ruchy, ruchy, wstawać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwias. Twilight trzymała w kopytkach małego źrebaka w niebieskim wdzianku. Ciemnoniebieskiego z grzywą w kolorach ognia. jednak nie to było dziwne. Na jego czole nie było rogu, a na grzbiecie skrzydeł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwias w ruchu... ja ani Twi nie mieliśmy ognistej grzywy, a na jego głowie powinien być róg... + - skrzydła... otwieram usta z zdziwienia... i zaszokowania... może ten gwałt jednak się udał? Staram sobie przypomnieć, czy był tam jakiś strażnik który pasował by do opisu tego źrebaka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale nie teraz... znając Moją mamę... to śpi, albo... jeśli wciąż ma coś z Natashy... Odnawia Znajomości z Tatą... do 7 nie można jej przeszkadzać. Wież mi... jak moja matka się wścieknie jak się ją obudziło... to gorzej nie będzie... a przypominam, że Federacja wciąż ma przed nią pietra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na pewno... właśnie zapomniałem... dziś przyjdą... z moim ojcem... zobaczyć potomka, bo znając moją matkę która nasłała na nas motyle do obserwacji mnie i ciebie, to już pewnie się dowie jak się obudzi... rzekomo, są z moim ojcem nie rozłączni, więc będą razem u nas... a on wciąż na mnie obrażony... mam nadzieje, że matka mu pokazała Film dokumentalny o powstaniu Federacji... z tego co Faruk naliczył, moje imię pada tam z 213 razy... twoje też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...