Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Coraz wyżej temperatura.

- Cholera... prawie go zabiłem... ja... ja... - na mordzie wychodzi mi wielkie wkurwienie i spoglądam się na Lucy w celu rzucenia się na niej... po chwili wale się w ryj...

- Nie... nie... prawie straciłem kontrole... jestem nie wyleczalny n wkurwienie, rzucę się na wszystko co mnie wkurzy... i nie mogę tego powstrzymać... - usiadłem i ukryłem twarz w kopytach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zasnąłeś...

 

Widziałeś siebie i Twi z boku, jak idziecie spacerkiem przez Ponyville. Nagle podbiegł do nich Capo i pokazał filmik na komórce. Standardowo, był to zboczony filmik o nich. Nagle wszystkie kucyki dookoła zasnęły i padły na ziemię, włącznie z Twi.

 - Czy ty nie możesz znormalnieć?! - wrzasnął Allan na Capo.

 - Ale... Ale... - próbował się wytłumaczyć jednoróg. Jednak po chwili promień odrzucił go na ścianę budynku. Allan podszedł do niego i kopnął go w brzuch.

 - Czy ty nigdy nie zrozumiesz, że nie masz prawa nas nagrywać, SZCZEGÓLNIE podczas tego?! - wrzasnął. Capo pisnął. W magii Allana zmaterializował się granatowy miecz z czystej magii. Jedno cięcie i Capo stracił swoją godność. Krzyknął z bólu. Allan odwrócił się do niego tyłem. Ale nie odszedł. Tylnymi nogami mocno go kopnął. Nastąpił trzask łamanych żeber połączony z krzykiem bólu Capo.

 - Wreszcie będziemy mięli spokój - warknął Allan i wbił miecz prosto w serce jednorożca.

 

Krzyk bólu Capo odbijał się po twoim umyśle jeszcze po obudzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...