Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Bardzo... bo taki był plan...

- Więc według moich obliczeń, Gryfy do końca miesiąca powinny wykorzystać sytuacje - powiedziałem podchodząc do stołu.

- Rozgość się... spędzimy tutaj najbliższe miesiące. Wpierw, trzeba będzie zbudować armię - powiedziałem po czym pokazuje jej schemat Droidów HelGhast.

- Mam nadzieje, że znasz się na robotyce. BO najpierw, trzeba będzie zrobić Generała... RADE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Tak średnio się znam.. - powiedziała skrzywiona, ale obejrzała schematy. Dowiedziałeś się też, że wiadomość o twojej ucieczce dotarła już do całej twojej rodziny. A najdziwniejsze jest to... Że Papillon już leci dokładnie w twoją stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw będzie trzeba skądś brać jedzenie.

- Dobra, będzie trzeba organizować jedzenie dla naszej dwójki. Będziemy tutaj parę miesięcy... więc o pustych żołądkach nie ma mowy. Trzeba będzie coś znaleźć - powiedziałem po czym szukam na mapie czegoś co nam może pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłam, w grze pisało "Cactus Flesh" to jak to inaczej przetłumaczyć? "Rotten Flesh" to zepsute mięso, więc "Cactus Flesh" to kaktusowe mięsko. Logic. Ale koniec z tym, coraz bardziej ci w brzuchu burczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to potrwa. Zdążyliście sobie pokaleczyć kopyta przy zbieraniu. Ale przynajmniej się najedliście. Przy tamtej brei, kaktusowe mięsko (tak, będę tak pisać) smakowało jak ambrozja. Mmmmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle nadeszło wkurzenie. Na ojca za to, że nie pomaga i się focha na ciebie z byle powodu. Na matkę za to, że nic nie robi by temu zaradzić... No i na Twi, że nie przeszkodziła swoim rodzicom w waszym rozwodzie. Zbiera się Rage...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...