Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

To akurat prawda mózgu... WIĘC ZASZALEJMY! Kiedy tam będę... to patrze na nią i mówię...

- Nie bój się... nawet nie poczujesz... - powiedziałem z szaleńczym uśmiechem i rzuciłem się z zamiarem... wiadomo czego. Robie to do tego czasu aż straci przytomność... potem niosę do MedBay...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do niej i ją przytulam...

- Wybacz... to był ostatni raz - powiedziałem po czym zaczynamy sekcje przeniesienia Duszy NMM do ciała Luny. Będę miał Nightmare Moon po swojej stronie. Ona wraz z Lucy i mną sprawią, że będziemy poważnym zagrożeniem dla Celestii... Zastanowi się dwa razy zanim na mnie naskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witaj znów, Nightmare Moon - przywitałem ją z rozciągniętymi ramionami. NMM znaleźliśmy ostatnio wspólny język... i nawet się CHYBA zaprzyjaźniliśmy. Zaznaczyłem chyba, nie bez przyczyny. Wciąż mam jakieś przeczucie, że któregoś dnia wbije mi nóż w plecy,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy się obróciłeś, coś cię przycisnęło do ściany. Na rogu już miałeś pierścień antymagiczny, który jeszcze niedawno miała Luna.

 - Może i wszczepiłeś mi duszę Nightmare Moon, ale minie jeszcze dosyć sporo czasu, zanim przejmie kontrolę - powiedziała Luna. Byłeś przyciśnięty do ściany twarzą do księżniczki. Nadeszła noc, więc Luna jest silniejsza niż za dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...