Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Zaczęli ją leczyć. Kroplówka i to coś na udar słoneczny, cokolwiek to jest... Nie patrzcie się tak na mnie, nigdy nie miałam. Do tego dali ci jedzenie, by ją nakarmić, gdy się obudzi. I może spać z tobą (bez skojarzeń), ale musi być podłączona do kroplówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się obudziła. Spojrzała na ciebie, zmęczona, ale po chwili się uśmiechnęła. - Tata musi do mamy. Mama w nebespeceństwie - powiedziała. Chyba nie wie, ile dni minęło odkąd uciekła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sprawiam, by mama była szczęśliwa i bezpieczna, i to wymaga trochę u mnie długiej nie obecności. Co co chcieli skrzywdzić tatusia, skrzywdzili przy okazji mamusię. Więc jestem tutaj by nie mogli krzywdzić mamusi. Zgodziła się byś została tutaj jakiś czas... ze mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy miałeś dziwny sen... Cała rodzinka Allana martwa na pustyni. A pośrodku tego skulona i płacząca Delicate. Gdy się obudziłeś, mała była obok ciebie. Lucy tuliła cię przez sen. Jest dopiero siódma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj raczej nic nie wyjdzie. Deli obudziła się pierwsza i przytuliła cię mocno. Po prostu kolejny dzień... [speed o jakieś 2 tyg] Druga w nocy. Obudziła cię Lucy. Najchętniej poszedłbyś dalej spać, ale ona ci nie pozwalała. Ciągle potrząsała tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...