Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Spoglądam na Lunę...

- Ustaliłem dwa dni Temu z Generałem RADE, to że nie musisz się nią zajmować. Jeśli chcesz, możemy go podrzucić miłej parze w RavenVille, w Federacji. Sama potem wrócisz do Canterlotu i powiadomisz Celestie o tym, że nie udało ci się mnie odnaleźć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mogę ukrywać się przez tyle lat z powodu źrebaka - powiedziała. - Mała powinna mieć szkołę, przyjaciół, a nie zamknięcie jak w więzieniu - dodała. Zauważyłeś, że gdy mówicie o małej, zawsze "mała", "ona", "dziecko"... A imię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wiem, czy dam radę. Nie znam się na opiece nad dziećmi. Jednak, gdyby ktoś ją zobaczył na zewnątrz... - urwała. Rzeczywiście. Widać duże podobieństwo. Luna widać, że jest śpiąca. Ale wciąż nie zadecydowaliście, co z małą. Która właściwie, to wyszła przez przypadek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co z nią zrobiły... ustalimy jak odpoczniesz. Najważniejsze byś teraz wypoczęła - powiedziałem do niej z uśmiechem... lecz jednak po chwili zmieniłem wyraz. Nie wiem, czy życzy sobie takich znaków ode mnie. Pomagam jej i dziecku, dojść do jej sypialni gdzie od dłuższego czasu śpi sama... i kładę tam Lunę i dzieciaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...