Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- On stara się ją pocieszać, mówi, żeby żyła dalej i zapomniała o Allanie. Ona średnio słucha tych jego rad. Całe dnie spędza na sprzątaniu, gotowaniu i pomocy dzieciakom. Do tego opiekuje się Fire'em. Nie ma czasu na rozmowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(BlackJack... nazywa się BlackJack)

Widać niechęć na mojej twarzy.

- Nim zaczniemy, jestem zobowiązany dać Cyber-Nightmer, te jebane 100 funtów Federacji... - podaje jej. Założyliśmy się miesiąc temu z CN, czy Twi wyjdzie jeszcze kiedyś za mąż... i dziwka wygrała.

- Wracając. Twilight się żeni... z Księciem Gryfów... wiecie co to oznacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale spodziewam się, że nie zostaniemy zbyt miło przyjęci. RADE... przygotuj wojska na plan ZJEDNOCZENIE. Kiedy nareszcie, cały świat zjednoczy się pod jednym sztandarem... wreszcie nastanie koniec tych konfliktów... - powiedziałem. Skoro nawet kiedyś Luna uznała to za dobry pomysł... to pewnie wciąż jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc szybki tepacz i ją uspokajam... Następnie wracam do sali.

- Plan jest taki. Podzielimy się na trzy grupy. Ja i Lucy, udamy parę która jest zaproszona na wesele. Cyber-Nightmare, ty zajmiesz się koszarami i wysadzisz je na mój znak. Luna... ty przybierzesz postać Starej Nightmare Moon i powstrzymasz Celestie przed zniweczeniem naszego planu. Plan jasny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spokojnie, w bazie nie będą bez opieki. Deli i Black o dziwo nie boją się Dronów, wręcz lubią z nimi przebywać czas... RADE coś o tym wie - powiedziałem, przypominając sobie, jak Deli cały zeszły tydzień za nim łaziła. Prawie mu procesor poszedł, taki wkurwiony był.

- Drony zaopiekują się przez ten krótki czas Dzieciakami. Lecz przed jutrzejszym dniem... będziemy musieli "Uszczuplić Zapasy" wroga - powiedziałem podchodząc do Ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dwie z powierniczek... Rainbow Dash i Rarity. Dwa tygodnie po mojej "Śmierci", zaczęły węszyć na własne kopyto. I przyznam, znalazły sporo poszlak, które Straży Celestii umknęły. Trzeba je schwytać, nim się dowiedzą o mojej tożsamości, a tym bardziej wydadzą ją całemu światu... wtedy jesteśmy skończeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rarity można przechytrzyć, tak samo jak Rainbow Dash, lecz jeśli się skapną, będzie klapa. Cza to zrobić w nocy kiedy będą spały. Dla każdej z nich mamy specjalną rzecz która uniemożliwi im używanie ich "Naturalnych Talentów". U Rarity będzie to coś ala Kaganiec, a u Dash siodło które całkowicie unieruchamia skrzydła. W nocy obie nie są zbyt czujne więc można wtedy uderzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...