Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Chodź... zjedzmy coś - powiedziałem i poszedłem z córeczką coś zjeść. Mam nadzieje, że plan się uda... jak tak, to wszystko pójdzie ładnie z górki. Prócz pierwszego etapu, czyli akcji na ślubie. Trzeba będzie to odpowiednio rozplanować.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak nastanie noc, to mówię Delicate, że muszę coś załatwić. Następnie przyprowadzam do niej jej ulubionego Drona... nie, RADE... o Drona który był w Armii, ale z powodu tego, że Deli go polubiła, wgrałem mu program macierzyński... nie pytajcie jak go zrobiłem. Ważne, że ten Dron umie się opiekować dziećmi. Po tym jak pożegnam się na noc, z córką... idę do Hangaru gdzie powinna czekać Lucy, Cyber-Nightmare i RADE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje Dash Cyber-Nightmare by ją wzięła. Podchodzę do Rarity i przejeżdżam kopytem po jej grzywie... spoglądam na RADE.

- Generale, zaprowadźcie je do Cel. Zaraz tam przyjdę. Po przykuciu ich do ścian, wybudźcie ten Symbol Homoseksualizmu. Czas Nowego Porządku Nadejdzie - powiedziałem tryumfalnie i idę do do Naukowców po wózek z Pistoletem CK i samymi Chipami Kontroli.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru minutach Dash była przytomna i przykuta do ściany. Szarpała się. Rarity płakała ze strachu. Wkroczyłeś tam z pistoletem i chipami. Dash zaczęła jeszcze bardziej starać się uciec, a od Rarci słychać było stłumiony krzyk przerażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Możesz próbować... te kajdany są z najtwardszego metalu, i nawet Magia ma trudności z ich rozerwaniem - powiedziałem z uśmiechem. Podchodzę do Rarity...

- Ale ty... już wiem co mi tamten robak o tobie mówił. Mówił prawdę, że jesteś ładna - powiedziałem przybliżając głowę do niej... - Ale nie w moim typie - oddaliłem się od niej.

- No cóż. Wiem, że szukacie "Allana". Czemu? Wiem, że ty go nienawidzisz... - wskazałem na Rainbow Dash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...