Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- To ukochany naszej przyjaciółki - warknęła Dash. - Gdyby nie to, szukałabym, by go zabić - dodała. Rarcia rzuciła w jej stronę karcące spojrzenie. Jednak pegazica nie zwracała na nią uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oj... wy myślicie, że zabiłem go normalnie - zaśmiałem się znowu - Naprawdę uważałem, że jesteś głupia, Rainbow Dash i się nie dziwie. Ja pierdole... gorąco w tym hełmie - powiedziałem po czym wyłączam pancerz by schował się tylko hełm. Spoglądam na dziewczyny swoimi oczami gdzie wokół nich w oczodołach jest BARDZO ciemna plama... jak bym był czymś spaczony.

- Suprise...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odklejam jej usta nie patrząc na to, że będzie boleć czy nie... Spoglądnąłem na Generała RADE.

- Generale, czy Wojska są gotowe na rozpoczęcie Operacji Nowy Porządek? - spytałem się Generała. Rarity i Dash, będą niezłymi zabawkami w mojej Małej Armii hue hue.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ty potworze... - prawie wyszeptała Rarity. - Twilight płacze za tobą całymi dniami, staje się pustym ciałem, a ty tu siedzisz i się z tego cieszysz. Nie masz serca... - powiedziała. - Przez ciebie... Przestała być Elementem... Jesteś niczym innym, jak potworem... - dokończyła. Patrzyła na ciebie ze wściekłością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiecham się...

- Oj oj oj... wytłumaczę ci cioś. Ja jestem Galax... jego zła strona. Allan którego znacie... no cóż, nie żyje bo jest zamknięty tak głęboko, że nic go już nie wyzwoli. Ja jestem Galax i powiem, że nie interesuje mnie Twilight... nawet nie wiem czemu ją Allan wolał... nic w niej ciekawego nie widzę - powiedziałem i wziąłem pistolet z załadowanym Chipem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarity zadrżała. Ale nie od płaczu czy ze strachu. Ze złości. - Nawet, jeśli cię Twilight nie obchodzi... Powinno obchodzić cię życie, które niszczysz - powiedziała tak cicho, że prawie szeptem, ale słyszalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewracam oczami - Proszę cię. Mówi ci coś słowo "Ciemna Strona Duszy"? Narodziłem się w Chwili kiedy Allan stracił ojca, a potem został zgwałcony przez Arabów... wiem, nie mówił, ale mam w dupie jego sekrety... nawet to, ze miał sny Erotyczne z wami... i dziwi mnie, bo najczęściej z Rainbow Dash... - zacząłem się zastanawiać. Tak naprawdę to moja sprawka z tymi snami... ale ciii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na taki kolorek między czerwonym a różowym... Czerwonoróżowy taki. Jednak po przeskanowaniu koloru okazało się, że o 1%o więcej jest różowego...

(to wyżej to ‰ i wyrównanie postów robię :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwracam się do Rarity i podchodzę do niej... by ją bardziej rozporszyć daje jej szybkiego buziaczka... bo Allan u niej ma połowę różowego... NIE PYTAJTA SIĘ MNIE! TO JEGO DUSZA!

- Tak samo jest z Allanem jeśli chodzi o ciebie. Ma Zielony i Różowy... przeważająco różowy. I to samo co z Rainbow Dash, będziecie razem  - i też wczepiam jej Chip Kontrolny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...