Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Nie mówi się MHM, tylko Tak... litości Generale, Tu jest szlachta - powiedziałem i spojrzałem na Celestie - Może Prawie szlachta - wróciłem do patrzenia się na komunikator. Wybuch to znak... do ujawnienia się, i ataku. - I rozjebałeś dramaturgie, RADE. Nie ważne... po prostu zrób to - wyłączam komunikator. Następnie patrzę na miasto... które zaraz pójdzie w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Prezencik o nazwie. PRZEJMUJE WŁADZĘ NAD ŚWIATEM! TOWARZYSZE! DO BRONI! - Wrzasnąłem. Teraz powinna pokazać się Luna (W postaci Nightmare Moon, Cyber Nightmare, Lucy jako Bezimienna Zabójczyni, i Rarity powinna pojawić się ze swoim ekwipunkiem. Mają obstawić wszystkie wyjścia...

- Do wszystkich Generałów - powiedziałem do Komunikatora... - Operacja Nowy Porządek się rozpoczęła - i wyłączyłem komunikator. Miasto powinno zaraz zostać zaatakowane. A skoro skład amunicji był na tej części co się zapadła... to raczej szybko padną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westchnąłem...

- Chrysalis... myśl, a nie działaj. Tam jest prawdziwa Nightmare Moon - wskazałem na Lunę. - Wiem, bo jej przywróciłem ciało. Ale teraz, to już nie ważne. Celestio, oddaj z łaski swojej tron, a nie rozpoczniemy tutaj Katynia - następnie ją ogłuszam.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...