Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc wstaję z nich i mówię, że mogą odejść. Niech se wybiorą kwatery, bo Canterlot...  a raczej tylko i wyłącznie jego pałac, bo nie wiem, czy coś poza nim też ocalało, będzie moją siedzibą... SIEDZIBĄ IMPERIUM GALAXA! Czekam aż AJ się obudzi, mając nadzieje, że dłużej przy niej się to porobi. Informuje Shy by poszła do zbrojmistrza, który pewnie już tu jest z Eq, i opowiedziała o sobie... da jej wyposarzenie godne jej, choć i tak, wszystkie cztery powierniczki będą głównie przy mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przyśpieszam by po chwili wypełnić ją swoimi sokami niemal w całości... Po chwili schodzę z łóżka i wysyłam ją do zbrojmistrza by przydzielił jej Eq na podstawie informacji o niej... idę do sali tronowej, a Goście już powinni być już w domach... Ten pałac to teraz tylko i moja strefa. Sprawdzam ile mam rzeźb Karbonitowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By pilnowały porządku w okupowanych miastach Equestrii. Wchodzę do celi w towarzystwie trzech strażników. Spoglądam na nią.

- Kredens, księżniczka Mebli z Kryształowego Królestwa... nie ładnie, tak iść z nożem na twojego władcę - powiedziałem. Sprawdzam czego pragną strażnicy, konkretnie ta trójka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...