Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Piszę na tej płycie białą farbą "Klacz do zabawy... dostępna 24/7" potem biorę i przyczepiam je do drzwi i je spawam. Potem spogądam na strażników.

- Chodźcie tutaj - powiedziałem. Jak będą to pokazuje napis. - Powiedzcie każdej straży tutaj - dodałem i idę do sali tronowej nasłuchując.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak idzie podbój świata? - spytałem się ich krótko. Rarity ma dostęp do informacji takich, więc ją trzymam blisko siebie. Użyteczna przy niej informatorka. Ciekawe jak Dash zareagują na to, ze mamy kwaterę królewską, i czy będzie jej przeszkadzać, że pozostała trójka będzie przy nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To chodź - powiedziałem i przechodzę się z nią przez korytarze, modernizowanego zamku. Spoglądam na nią...

- Pozwoliłem sobie wsiąść nam Kwaterę Celesti... ma takie łóżko, że cały kraj by się pomieścił... i zostało by trochę miejsca. Nie przeszkadzało by ci, gdyby ktoś z nami jeszcze spał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój róg w jej ustach... czemu sam na to nie wpadłem. Tak czy siak ja masuje jej skrzydła... by miała tez coś ode mnie, niż tyko rożek. Pierwszy plan się udał. Celestia poszła w pizdu, więc jest już tylko jedna istota która mnie może pokonać... Twilight Sparkle.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...