Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

 - Co to jest? - zapytała, patrząc na strzykawkę.Jeszcze nie ogarnia. Do pokoju weszła Deli z uśmiechem. Pokazała ci dwie lalki. były zszyte ze sobą tak, że się tuliły. Ty i Twi. Ale jedna rzecz była dziwna, czego chyba Deli nie zauważyła. Twi miała wystraszony wyraz twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To strzykawka z Nanitami ulepszonymi do takiego stopnia, że dadzą ci to, czego nigdy nie miałaś. Płodność. Wiem, że wcześniej próbowaliście w maszynie, ale z powodu braku elementów w twoim DNA do odnowienia, tego narządu, maszyna cię zignorowała. Teraz te nanity DODADZĄ ci ten narząd... na zawsze - powiedziałem i na dzień dobry przytuliłem Deli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie ma za co... idźcie, i cieszcie się sobą - powiedziałem do nich. Patrzę jak odchodzą do ich pokoju, ale Candace wciąż ma u mnie robotę jak co. Więc idę do Delicate i do półgodziny przed audiencjami czytam jej bajki. Potem biorę całą swoją świtę i idę do sali tronowej. AJ i Lucy koło tronów jako straż, Ja na jednym z dwóch tronów, na drugim Dashie, a pomiędzy nami siedzi Fluttershy. Jak się Deli uprze, to będzie mi siedziała na kolanach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...