Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Nie mam bladego pojęcia. Ale obiecuje wam, że wszystkie moje patrole zaczną jej szukać i powiadomimy was jeśli się znajdzie. Macie moje słowo, że dostaniecie spowrotem córkę. Tak zanim odejdziecie, to radzę wam... wstąpić do Shininga i Candace... właśnie świętują bo dałem jej coś... co zapewni wam wnuki. Jak chcecie to Straż może was tam zaprowadzić - powiedziałem. Przyda im się chwila szczęścia, że Candace może wreszcie zajść w ciąże. Biedny Shining. Nie wie, że idzie na Katiusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też cisza. Chyba po prostu przyjęli twoją władzę. Do 16 przyszły jeszcze ze 3 grupki motyli z innych krain. Wszyscy domagali się jednego: zwrócenia im Papillon. Przybyło też kilka Podmieńców. Jeden groził, że Equestria umrze, jeśli nie oddasz Chrysalis. Został wyprowadzony siłą przez strażników. Ogólnie, Changea cała domaga się uwolnienia Chrysalis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capo... tylko on jest taki, ze nie wchodzi i mówi dzień dobry, a od razu zapieprza do konkretów. Przekrzywiam łeb.

- Eee... Co proszę? - spytałem się nie rozumiejąc o co mu chodzi. Serio... nie mam bladego pojęcia o co mu chodzi, i... jakoś nawet nie chce by mówił. Ale muszę go usłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zaskoczony? - Powiedziałem. Deli teraz będzie miała zabawę z jej ulubionym Dronem. Sami ustalili ten czas, więc mu ją podaje i niech idą się bawić. Kiedy wyjdą spoglądam na Capo.

- Nie jestem już z Twi, rozwiedliśmy się... przez jej rodziców, więc mam prawo. Prawda dziewczyny? - Spojrzałem po swoich klaczach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...