Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Twilight ruszyła w twoją stronę. Wcześniej jej zbroja była jedynie na klatkę piersiową. Teraz rozszerzyła się na całe ciało.

 - Mama? - usłyszałeś od strony bocznych drzwi. Delicate.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Co się dzieje? - zapytała Deli. Fluttershy podeszła do niej i zabrała ją z pomieszczenia. Lucy, AJ, Rarcia pobiegły za Cadence i Shiningiem. Oboje uciekli. Twilight uśmiechnęła się do ciebie. Nagle przez posadzkę przebiło się coś. pnącze, które złapało cię za kopyto. Klacz ruszyła do ataku, wznosząc dwa ostrza. Jedno do obrony, a drugie do ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight w ostatniej chwili wzniosła się wyżej. Wykonała efektowne salto, tnąc ostrzem. Poczułeś, że nie masz hełmu. Leży niedaleko. Twilight stoi, odwrócona do ciebie tyłem.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiecham się. Spawnuje pnącza które mają ją oplątać i pozbawić jakiejkolwiek obrony. Zaczynam się szaleńczo śmiać? Po tym jak owiną ją to włączam komunikator.

- Jak złapaliście zdrajców, Shininga i Candace... przyprowadźcie ich tutaj. Dziwka pożałuje swojej zdrady - powiedziałem. Te nanity... wciąż tam są. Mogę je zdetonować, co pozbawi, życia ich dziecko... i co uniemożliwi też, Candace ponowne zajście, ponieważ to Nanity umożliwiają jej zajście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...