Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Z takim wyglądem się urodziliśmy. Nosimy te stroje, bo one dawały nam ochronę przed słońcem na pustkowiach. To co trzyma dziadek, używaliśmy tego do polowań... jedliśmy również wtedy mięso, bo roślin mało było - powiedziałem. Delicate, o dziwo nie dziwi jedzenie Ludzi takie jak mięso. A poza tym, to jest szansa że mogę jeść. Wystarczy, że mam kiełki jak u ludzi.

- Wcześniej mieliśmy psa. Miała dość nietypowe imię... Luna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wojna się nastała... mój lud rozpoczął konflikt z Amerykanami. Ja byłem naszym przywódcą, bo po 2 latach walki, mój tata zginął na pewien czas. Po jakimś czasie dołączyłem do wroga, by rozszyfrować ich komórki informacyjne a tym samym przewidywać ich ruchy. Po 10 latach wraz z Wujkami Ghostem i Capo... trafiliśmy tutaj. Po dość nie ciekawej wizycie u Księżniczek... miałem wrażenie, że Luna mnie rozpaćka o ścianę za słowo "jakieś Pytania"... potem trafiłem na farmę... - widać, że przy tym słowie zatrząsłem się ze strachu. - ... Applejack. Potem poznałem twoją mamusię - powiedziałem głaszcząc ją po głowię - Później wojna zawitała także tutaj, i w jej trakcie Amerykanie zmienili mnie w takiego na jakiego teraz wyglądam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jem i patrzę spędzając czas z rodzinką. Do jutra powinno już zejść ten Ból dupy u mnie i u Twilight. Ciekawe co przyniesie przyszłość... oby nie następne gwałty na naszej rodzinie... ale o Lily się nie martwię. BO ten kto ją zaliczy bez jej wiedzy (Po pijaku, Siłą), ma OSTRO przesrane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...