Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Udaj się do Króla Gryfów. Wiem, że wy się lubicie... Twi kilkakrotnie to wspominała... więc udasz się do niej prosząc o pomoc w szukaniu Córki. Jak się spyta skąd wiesz, to powiedz, że postanowiłaś tam pojechać i zobaczyłaś pobojowisko. Jeśli dobrze przewiduje, to powinni ci powiedzieć o planie pozbycia się mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król powiedział, że nic nie zrobi Twi ani dzieciakom, chodziaż wyczułeś nutę sarkazmu. Najwyraźniej matka Twi uznała, że mówi prawdę. Król powiedział, że ma do ciebie sprawę najwyższeh wagi, która wymaga takich środków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lily pewnie gdzieś odpoczywa. Delicate pewnie Ghost zaniósł do Szpitala, bo miał przyjść dnia kiedy mnie porwano. - Jak oglądałaś Federacyjne filmy to zrobimy klasykę. Czyli wysadzamy ścianę do Celi Twi. Druga opcja, sprwadzam swoją ekipę i po cichu wyciągamy ją z paki. Trzecia opcja to idę do króla i gadam z nim... a kończę z kulką w głowie, bo wiem, że ta "Sprawa nie cierpiąca zwłoki" to pozbycie się mnie. Najrozsądniejszym wyborem była by opcja 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Idź do jakiejś uliczki bym mógł się pokazać. BY wezwać ekipę muszę być w materialnej formie. Proszę - powiedziałem. Po tym jak już będę w materialnej formie, wyciągam komunikator i Zwołuje ekipę by wylądowali w lesie nieopodal i dostali się do tutejszego hotelu, KONIECZNIE W NOCY. Niech popytają o Twilight Velvet. Potem mówię teściowej by szła do tego hotelu, wracam do torebki. - Ja zapłacę za Pokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze. Twilight, zostaniesz w Hotelu... dla bezpieczeństwa. Ja z Cloudi, Visarim i Gildą pójdziemy uratować Twi i Bolta - powiedziałem pokazując się w pancerzu i niemal natychmiast włączam kamuflaż na Gryfa. Włączam go w ostateczności, bo Cloudi mi raz powiedziała, że Gildę ten kamuflaż... no cóż... taki Gryf jest w jej typie, i zapierdole tego kto ustawił mi taką formę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...