Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Szybko łapię róg i kładę go koło siebie. Przyda się przy wskrzeszaniu, ciała, gdyż potrzeba będzie rogu. Spoglądam na niego.

- Nie masz się co obawiać. Wytłumaczę rodzicom Violet tą sytuacje. Ale będziecie musieli wytłumaczyć wszystko jej rodzicom. Galax już zapłacił, za to co zrobił. Sądzili, ze to ty zrobiłeś, bo we Krwi znaleźli Twoje DNA.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Staliśmy sobie przy barierce... Wtedy ta "twoja kopia" popchnęła Violet.... Wypadła przez barierkę.... Chciałem skakać za nią... Ale nie pozwolił mi... Potem zeszłem tam... Po drodze zahaczyłem o kilka ciernistych krzewów i ostrych skał... Ona leżała tam... Martwa... Połamana jak lalka... Z rogiem prawie urwanym... - opowiedział całą historię Night. Po jego policzkach połynęły łzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zrobimy inaczej - powiedziałem po czym u Ojca Twi robię Pokój we Śnie. Przenoszę się tam wszyscy czyli rodzice Twi, Velvet Night Light i Ja. Wpierw pojawiamy się ja Velvet i ojciec Twil. Otwieram połączenie mówiąc Zaklęcie.

- Rise and shine, mr. Night, rise and shine (Pobudka Panie, Night, Pobudka) - powiedziałem w swoim tonem. W pustce stoję ja, i Oboje z rodziców.

- Wróciłem by wam coś przekazać.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bez obrazy, ale obecnie jesteśmy w głowie pana Nighta - wskazałem na ojca Twi - Kiedy śpisz twój mózg tak wygląda. Ta sprawa... to morderstwo Violet sprzed parunastu lat. Zaszła okropna pomyłka jeśli chodzi o podejrzanego. Naprawdę... zamordował ją Galax, ten sam który zawładnął Allanem który jest moim "Pracownikiem". Galax zrobił wszystko by wpadło to na wynik Night Sworda... który wciąż żyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...