Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Pamiętacie Co Allan stworzył dla Candace? Płynne Nanity które umożliwiły jej ciąże, niestety był tylko jeden taki materiał z Nanitami. Powiadomiłem Allana o tym, lecz on się już dawno domyślił. Książe Allan... ten sam którego nie nawidzisz, Panie Night, przywrócił wam kogoś. I zawołam ją teraz - odwracam się do miejsca gdzie stoi Violet, tylko ja ja widzę bo jestem Adminem Konfy.

- Rise and shine, mrs. Violet, rise and shine - powiedziałem po czym ją pokazuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Podziękujcie Allanowi Al-Bashirowi. On się uparł by ją przywrócić. Ja tylko powiedziałem mu o niej. I możecie być pewni, skoro pracuje ten Męski Alicorn dla mnie... to znaczy, że nie grozi z jego strony, żadne niebezpieczeństwo. Nic się Twilight Sparkle nie stanie. Kiedy się obudzicie, Violet i Night Sword będą już w odświerzonym starym pokoju Violet. Allan się tym właśnie zajmuje. Czy wybaczycie Nightowi i Mnie, za to, że go tak potraktowano i mnie, że dałem ponieść się szlakami Galaxa by go obwinić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucy czy pokój i ciała Violet i Night Sworda są już w ich odnowionym pokoju? Jeśli tak, to za niedługo kończymy

- NIestety... w Equestrii wciąż Night Sword, raczej nie ma przyszłości. Jednak Allan, zaproponował Rozwiązanie, konkretnie dwa. Albo zmienicie wygląd i swój byt, albo... co bardziej korzystne, przeniesiecie się nieopodal domu Allana. Dzięki temu jak Night i Velvet będą chcieli odwiedzić, Was, to wejdą do portalu w PonyVille, potem przez dom Allana i Twilight do waszego domu... jeśli pozwolą wam samemu mieszkać. Co wybieracie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przekaże Pracownikowi by przygotował dla nich pokój. Jutro powinien przylecieć do Ambasady Federacji Transport. Allan sam by ich przeniósł, lecz jest zajęty bardzo ważnymi sprawami. Dostał ode mnie zlecenie... w sprawie gryfów. Z resztą, Velvet już w nim uczestniczyłaś - powiedziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przenoszę się spowrotem do domu. Zostawiam im kartkę.

"Moje błogosławieństwo, zdobyliście. Mnie już raczej nie zobaczycie. TO co miałem do was przekazać, przekazałem. Pieczę nad wami, przekażę Allanowi on będzie odgrywał moją rolę w tych sprawach. Jak będzie problem, przybędzie. Violet, Pamiętaj, ze Twilight Sparkle... to ciąża Twojej matki w dniu kiedy odeszłaś, nie wie o tobie bo nie mówili jej by nie rozpaczała, że ma siostrę. Allan jej to wytłumaczy. Night Sword, opiekuj się Violet... Macie szanse, i wybacz, że cię tak potraktowałem. Velvet... dzielnie znosiłaś utratę córki... miałaś prawo płakać. Galax zachował się lekkomyślnie i naruszył równowagę. Teraz jest już prosta. Night Light... bądź miły dla Allana, on nic nigdy ci nie zrobił, on był dobrym mężem dla Twi, inaczej bym go nie wybrał, a Twilight... dawno już by była na miejscu Violet niedawno. TO są moje ostatnie słowa. Turkus Eye, znany jako, Alicorn, który zawsze Patrzy" Zostawiam to na stole i teleportuje się do domu. Dzisiaj powrócę do Dorosłego kształtu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Paczam, że barierka się łamie, to biegnę. Ale jakiś idiota jadł tam wcześniej banana... To się poślizgnąłem, wpadłem na nią, resztę znasz - warknął. Zakrył ślad ogonem.

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...