Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Nic.. po prostu... - powiedziałem i spojrzałem na Turkusa który znika w dymie. Tyle z jego udziałem. Robię otwartą minę. - Mówił... coś do ciebie? - Spytałem się lekko przerażony wskazując miejsce gdzie on jest. Muszę powiedzieć Twi o Violet, ale tak by mnie jej rodzice nie wrzucili do wanny z Obsydianem, i nie wlali tam lawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czyli pozwolił - Odetchnąłem z ulgą. TO co teraz powiem, to POWAŻNIE JEST PRAWDA. - TO Turkus Eye. Znany innym jako, Alicorn który patrzy. Jestem jednym z jego... zaufanych ludzi. Ilekroć chciałem ci powiedzieć, to jego blokada robiła coś, co nie pozwalało mi mówić. On głównie spogląda na twoją rodzinę... zwłaszcza na ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pracuje dla niego nie mal 2 lata, więc nie jesteśmy razem z jego inicjatywy. We wszystkim co robiłaś, on tylko podsuwał ci co należy zrobić... on nadał ci imię, kiedy byłaś jeszcze płodem. Wiedział co się stanie, zanim się stanie. On zagrożenie spoglądał głównie na Lordzie Tireku, którego w Epicki sposób pokonałaś. Przed twoimi narodzinami miałaś siostrę, która... zginęła tragicznie. Rodzice nie chcieli ci mówić, dla tego, żebyś nie była smutna, jak Shining. Ja chciałem ci powiedzieć, lecz Turkus mnie powstrzymał tym zaklęciem i powiedział bym ją wskrzesił. Mieszka na przeciwko nas... i z tego co wiem, za parę minut przyjdą twoi rodzice do niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...