Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Sprawdzam która godzina. Jak zbliża się 18, to wychodzę do Restauracji. Żeńska część personelu, pewnie nie będzie zadowolona, więc będzie krucho. Mam pomysł. Wiem, że Rarity ma wciąż inne prace, jak Jubilerka i inne. razem dostaje 5 000... ode mnie najwięcej. Skoro zarabiamy w cholerę dużo, to z standardowych 2 tysi, dam im na 4. Dzięki temu, Rarity nie będzie już musiała pracować 18 godzin dziennie, a tylko 8. Po dojściu, sprawdzam czy Żeńska cześć jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra... zanim pójdziecie się przebierać, informacja. Doszły mnie słuchy, że niektórzy z was - spoglądam na Rarity - Pracują wiecej niż śpią. Dlatego postanowiłem, że skoro mamy dużo wpłat od klientów, to płacę z 2 tysi, przenoszę na 4 i pół tysiąca. Możecie, teraz popracować, i mieć czas dla siebie i waszych Hobby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do restauracji wszedł dumnie szary jednorożec z czarną grzywą. Zaczął wydawać jakieś rozkazy Gildzie, Cloudi i Visariemu, który przylazł się pogapić. Z początku nie wiedzieli o co chodzi.

 - Przejmuję dowodzenie - powiedział po wydaniu rozkazów związanych z przygotowaniem się na jutrzejszy atak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...