Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Patrze na niego mieszanie, czyli wrogo i szczęśliwie. Szczęśliwie, bo mnie uratował... wrogo, bo jednak mnie pozbawił funkcji, i wiedział, że ona dla mnie wiele znaczyła, więc nie podsyłał zleceń, by mi funkcje odebrać... czekam aż się wybudzi... patrzę się na cudny żyrandol. Dopiero teraz sobie wszyscy o mnie przypomnieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... czekaj, skoro ja nie śpię to bankowo i Lucy nie śpi. Więc staram się ją jakoś zawołać, tak by nie obudzić Faruka. Bo zapewne, lekarz trochę pogroził Twi by mi dać spokój na jakiś czas... no chyba, że go nie posłuchała. Tak czy siak, jak Lucy nie śpi to ją przywołuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytulam ją, jak dawno jej nie widziałem. "Ciesze się, że cie widzę. Naprawdę, tęskniłem za tobą..." rzekłem do niej, naszym "Kanałem Komunikacyjnym" Jak to Twi i Lily zaczęły określać. Tylko my możemy nim gadać, i nikt nie słyszy nas... Możemy nawet śpiewać Ruski Hymmn...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie? Powiem wam coś. Od zawsze u mojego Ludu, czyli od Mudżahediniów Lunarnych... potem przez PLR, a na Federacji zakończywszy, w naszym ludzie Poligamia* nie jest zakazana, ale większość raczej nie używa jej. Wszyscy poza Federacji, już wiedzą co to jest.

 

 

Poligamia - małżeństwo z więcej niż jedną osobą (w tym samym czasie), najczęściej jednego mężczyzny z dwiema lub więcej kobietami (poligynia) lub między jedną kobietą i więcej niż jednym mężczyzną (poliandria). Poligamia w potocznym rozumieniu jest często błędnie zawężana jedynie do poligynii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc odwzajemniam. Zaczynam masować je po plecach, moje dwie ulubione klacze... Lucy i Twi... mam nadzieje, że nie przeszkadzało by im coś takiego... Podwójne małżeństwo, ja Lucy i Twi... nie wiem czy by się Twi zgodziła... dziwnie by... wyglądało by... Luno... wiem, że patrzysz, dlatego... PRYWATNA SESJA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...