Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Do wszystkich odbierających tą transmisje. Już koniec, Cesarz nie żyje. Jestem Allan Al-Bashir, wcześniej kuc, ale teraz dzięki pomocy "Tego Który Patrzy", jestem znów człowiekiem i wraz z dwoma ludźmi z zespołu Tego który patrzy, zabiliśmy Cesarza - Zbliżenie na zwłoki cesarza, potem znów na mnie - Nie musicie się obawiać, już jego potęgi, gdyż już nic nie zrobi. Żyjcie normalnie, po swojemu, nie musicie się ukrywać przed Tyranią już... - i wyłączam Telebim i patrzę na reakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wróciłem za grobu. Słuchaj, wszystko już gra, więc możesz wyjść. Dzisiaj spędzimy noc u ciebie, jutro ustalimy co z moim domem. Ja muszę kończyć - powiedziałem i podchodzę do Milly i mówię.

- Słuchaj, lecę jeszcze po Pozostałe dzieciaki, a ty i Stan, ogarnijcie wszystko jeśli można, a z ciałem zróbcie co chcecie - powiedziałem i wsiadam do heli i ruszam po pozostałą czwórkę.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beak na twój widok się uśmiechnął i cię przytulił, Bolt w restauracji rzucił się na ciebie z uśmiechem, Lilly cię przycisnęła do ziemi, ale po chwili przytuliła... A Dash przywitał cię tradycyjnie: Pomarańcza! Po jakichś dwóch godzinach byliście zebrani w domu Faruka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz dziwna rodzinka... Cztery klacze, jedna kobieta i do tego kucykowe dzieci... Faruk wrócił, znalazł pokój z waszymi meblami i innymi rzeczami. No to jutro wracacie do domu, bo już zaczęli roznosić rzeczy do domów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...