Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Cicho siedzą. Bolt chyba się was zawstydził, a Bloom nie wie, co powiedzieć. Deli wzięła do salonu Rubinka i ogląda bajki. To trochę dziwne, że ona siedzi jak dziecko przed Mini Mini, a jej brat ma już dziewczynę, mimo, że jest o kilkanaście minut od niej starszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolt wie że tak każdy rodzic robi. Jak by przyszedł do domu Applejack to ona i big mac, by wzieli ten obowiązek. A co do Deli, to na oku ma ją Storm, i pomagam mu ją zdobyć. Są bliscy sobie i są w obu stronach jedynymi. Ghost raz mówił, że Storm ma problemy z znalezieniem kumpli jak to opisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Kładęsię po środku i pozwalam by mnie Lucy obieła, a ja tulę Deli, tak by trudno było ją oderwać. Po zaśnięciu jak obiecałem na imprezce, wchodzę do snu Fluttershy. Luna ma wolnę, ale ją w trakcie powrotu poinformowałem o moim numerze. Widziała, jak się Shy dzisiaj zarumieniła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna wie, że lubię mieszać ludziom w głowie. Tylko ona i ja wiemy, że możemy wchodzić do snów każdego. Za to resztę rodzinki sądzi, że umiem wejść tylko do ich snów. Więc tak. Robię takie przejście jak zawsze we snach i spawnuje ją... hmmm... wiem, w jej domu. Ja się spawnuje. Wciąż mam ją na podglądzie i patrzę na jej reakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już wyczułem, że kiedyś przyjdzie do mnie po lekcje. Więc wstaję, podchodzę i stajemy w pozie do tańca i ją uczę. Przez parę takich minut, robię tak by jej świetnie szło. Na sam koniec robię swoje popisowe numery jakie zrobiłem na imprezie przez co znów powinien jej rumieniec wyjść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udaje zainteresowanie.

- O co chodzi, Fluttershy? Dziwnie się zaczerwieniłaś? - spytałem kucając przy niej udając troskę. Tutaj cały czas muszę grać. Inaczej wyjdzie na jaw, że to moja prawdziwa osoba... śmiałbym się jak by jednak chciała to zrobić... i bym się też przeraził. Czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...