Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc tak... Spawnuje się za uliczką w moim pancerzu Kapitana Phantoma, i staje jej na drodze. Następnie patrzę na nią. Nie pozwalam jej przejść, jak Discord będzie blisko to łapię AJ i odlatujemy na Jetpacku. Tu się rola Discorda kończy. Następnie Lecimy przez chmury. Pokazuje swoją twarz, którą AJ zna aż za dobrze.

- Jesteś cała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to kategoria koszmar... to go rozwińmy... lądujemy w Ponyville i wykorzystam informacje które dała mi Afra... DeadZona jest jedynym miejscem gdzie nawet Nimfomanki nie idą... czy jakoś tam. Po chwili po wylądowaniu Spawnuje Discorda na Giant Wormie który mnie uderza i z impetem posyła na stodołę. Udaje nieprzytomnego. Robię ten sen klasy dłuższy niż się zdaje. Koło AJ ląduje moja broń którą umie się posługiwać. Jeden z moich rewolwerów a Discord jest odsłonięty. Patrzę na jej reakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc robimy tak... discord wysuwa pnącze które ją udeża, u posyła na ziemie. Z Ziemi wychodzą macki które owijają się wokół jej kopyt i discord zeskakuje koło niej i robi wrażenie jak by chciał TO z nią zrobić. Więc chwyta ją za gardło i szykuje się do wsadzenia, lecz po chwili przez jego głowe przebija się moja kula wystrzelona z mojego pistoletu. Worm ucieka, a Discord pada bez życia na ziemię. U niej się pnącza znikają a ja padam ranny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...