Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- SPokojnie... to pomoże mamusi wyleczyć ją z dziwnej choroby - powiedziałem głaskając ją. Deli raz pytała... czemu Twi nagle się zainteresowała wężami, nawet Rarity to zauważyła... ja odpowiedziałem że jak się interesuje to jej wybór. - Deli... muszę wysłać cię do domu, ja tu muszę poczekać na mamusię. Lily się tobą zajmie - powiedziałem i ją odsyłam... i coś mi się zdaje, że będę udupiony przez to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Byłem... zmęczony. Tylko zapomniałem, że wszędzie jest tutaj śluz... - powiedziałem. Odetchnąłem z ulgą. Nie chce zadzierać z Kobietą, która pod swoimi rozkazami ma...

500 Vindicusów.

10 000 Mrocznych pająków.

i Ponad 100 000 Much Pustynnych.

Dlatego włąśnie nie zadzieram i staram się unikać jej. Może z Pająkami i muchami jakoś se poradzimy, ale z VIndicusami byłby ostry problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to... z drgawkami oczach...

 

***

 

Gdzieś w kosmosie. Pracują dwaj astronauci. Delikatnie wkładają jedno narzędzie do podajnika które MUSI zostać deikatnie włożone. Nagle z strony Planety słychać Krzyk, tak głośny, że astronauta zdekoncentrował się, a przy tym zniszczył urządzenie warte 2 000 000 Kredytów Federacji.

 

***

 

Siedzę w rogu i ssę sobie palec i się nerwowo kiwam. Jestem mutantem, jestem Mutantem... JESTEK KURWA MUTANTEM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...