Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Afra włada na terenach CloudZony, tego co pozostało naturalne ośnierzone po katastrofie w obecnej DeadZonie. Naturalnie Tamte tereny zamieszkują Vindicusy, Mroczne Pająki i Muchy Śnieżne. Łącznie jest ich tam 110 500. 500 Viniducsów, 10 000 pająków i 100 000 Much Śnieżnych. WSZYSTKO słucha Afry. Może Federacja jakoś by sobie poradziła z Pająkami i Muchami, ale jak Vindicusy wejdą, to już kurwa mamy przesrane. Nic nie przebije się przez ich pancerz, NAWET LUCY... wojna z Nacją Afry to ostatnia rzecz na którą Faruk i ja Chcemy pozwolić... a kiedy dała nam żądania to ja się przeraziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaję i idę do dokumentów jakie tu mam. ZROBIŁEM SPECJALNIE KOPIE TEGO DOKUMENTU, następnie daje tą kartkę TWI do przeczytania. Może tam zobaczyć 5 żądań.

1)Dostawe Serków Homogenizowanych

2)Dostawę Najnowszych i Najmodniejszych Ubrań

3)Ambasady

4)Ślubu z Allanem Al-Bashirem

5)Portretu przedstawiającą Ją, Jej dwie Przyjaciółki i Vindiego.

Patrzę na jej reakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Taka sama reakcja jak Moja, Faruka, i Dwóch generałów. Najgorsze jest to... że ta dziewczyna ma chopla na moim pónkcie już od dawna. Pamiętasz jak gadałem wam o pewnej dziesięciolatce która się we mnie zakochała i nawet raz wysłała list "Mam nadzieje, że wejdziesz we mnie"... TO ONA. Ona już od ponad 20 lat ma fioła na moim punkcie... nie wiem, czemu. Nie wiem jakim cudem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że teraz muszę iść na spotkanie.

- Wiem... Faruk i dwóch generałów szukają sposobu na "Szach". Byśmy mieli na nich asa by nie musieć się ich obawiać. Mam nadzieje, że AperFuture się pośpieszy. Dobra, to ja idę na spotkanie z Bubblem. Deli... zaraz przyjdę, i potem będziesz mogła nawet spać jak teraz jesteś, ale muszę iść teraz. Tej nocy wszystko się zakończy - powiedzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie martw się... wrócę - powiedziałem i idę na spotkanie z tą kukłą przeklętą. To już trzeba zakończyć... TRZEBA ZAKOŃCZYĆ NA ZAWSZE! Ta kukła zniszczyła moją córkę. Nie daruje jej tego. Na wszelki wypadek, biorę szable ze ściany i zapasowy pistolet.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...