Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Więc wracamy do domu, a potem podchodzę do lodówki i otwieram ją i Nalewam sobie szklankę wody morskiej. Mieszkaliśmy ludem na odludziu na pustyni... Piliśmy wodę z oceanu, i ryby wpierdalaliśmy. Rano, ryba, wieczorem, ryba. Do szkoły pastę rybną nosiliśmy... niekiedy na święta ryby jedliśmy. Następnie wypijam zawartość szklanki. Nikt nie umie tak dobrze dawkować słonej wody jak Lud Księżyca... może początkowo były halucynacje, ale potem przyzwyczailiśmy się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc idę do Twi która jeszcze pewnie śpi... znaczy do sypialni idę, ale twi będzie jeszcze spać. Kładę się i biorę lapotopa i sprawdzam czy jest coś ważnego do zrobienia od Faruka... JAK MI SIĘ NIE WŁAMANO NA SERWER ZNOWU. Choć to zabezpieczenie od... W.K.W.z.G.A.T.L(Wiecznie Kopiujących Wszystko z GIER Aperfuture Testing Lab) powinno zadziałać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę za Twilight. - A ja nie? Większość z nas... jak nie każdy, jest na czyimś celowniku. Ja jestem na celowniku Afry... Deli była na Celowniku Bubla... a Rarity kiedyś była na celownku Spika, choć nie koniecznie do likwidacji... to nas połączyło... że normalnie nie możemy żyć bo nie możemy się przystosować do normalności... przynajmniej ja. Do tej port widzisz, że pod poduszką śpię z Pistoletem, a ostatnie wydarzenia to uzasadniają... dlatego kocham tą rodzinę... bo w 100% tak wyglądało moje dzieciństwo... kochający cię ludzie... tu kuce... dookoła - całuje ją czule w polik - Może ja zrobię śniadanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wedle rozkazu, Najpiękniejsza Księżniczko - powiedziałem z uśmiechem i zamykając wszystkie okna, i wszystko co przewodzi zapach... robię Lazange The La Moon. Lazange w wykonaniu mojej matki... Lazange które Capo uwielbia bardziej od normalnej wersji... moja mama o tym wie... kiedy ostatnio przyjechała do nas z nim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...