Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

- Zaraz... o nie... już mało masz czasu - powiedziałem i patrzę na nią... z gniewem, lecz nie skierowaną na nią... lecz na Afrę. Afra wstaje o godzinie 12... mam jeszcze sporo czasu. Budzę Lucy i mówię.

- Zabierz Twi do Lost Hills... mało czasu przed śmiercią... - powiedziałem i cicho tepam się po Afrę... w Kamuflażu sprawdzam czy śpi. Mam na sobie swój pancerz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągam hełm... mam aż DOSŁOWNIE czerwone oczy z gniewu... - Po pierwsze... grozisz krajowi KTÓRY SAM BUDOWAŁEM... - podchodzę i odbezpieczam broń -... po drugie, próbujesz zmusić Twilight do bycia inkubatorem po przez wielokrotne wmawianie jej, że po następnej inkubacji będzie się dało przyjąć lekarstwo... - podchodzę blisko i celuje jej w głowę, z czego lufa jest blisko jej głowy... - Po trzecie, jesteś chorą wariatką, która obsesyjnie chce zdobyć Mnie i Twilight... Twilight i ja nie chcemy być Wężami... więc dasz nam lekarstwo TERAZ... albo będzie test nowej broni przeciwko Vindicusą, który ma 100% sprawności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiem, że możesz... MNIE NIE OKŁAMIESZ! - Przybliżyłem jej twarz do mojej... by zobaczyła, że nie ma już tam Allana... tylko Galax... - Znasz mnie. Nie opóściłem Allana całkowicie... - wysłałem do Lucy wiadomość, że to podpucha... Galax to nie ja... - ... Albo wyleczysz ją teraz, albo ja wyleczę Vindicusy, Pająki Mroczne i Śnieżne pająki... z życia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...